V sobotu 24. září náš klub tradičně pořádal první kolo Českého poháru, kterého se zúčastnilo 62 hráčů.

Ještě před samým začátkem turnaje dostal náš hráč Pavel Pohořalý pamětní list, jelikož toto byl jeho stý turnaj Českého poháru. Klub THC Teplýšovice mu tímto děkuje, že nás svou účastí reprezentuje po celé České republice. A chyběl pouhý jeden jediný bodík, aby Pavel svůj stý turnaj ozdobil postupem do nejlepší skupiny A, nakonec se musel spokojit s boji ve výkonnostní skupině B.

100_5343

Přesto byl naším nejlepším hráčem, celkově na 43. místě. Dále pak Vojtěch Goby na 48. místě, jako 50. skončila Vlasta Gobyová a Pavel Goby se umístil na 60. místě.

foto-tepl

(zleva: Vlasta Gobyová, Vojtěch Goby, Pavel Pohořalý, Pavel Goby)


Do finále turnaje se probojoval Zdeněk Matoušek ml. a Lukáš  Turoň, které lépe zvládl první jmenovaný, když v dramatickém souboji otočil nepříznivý vývoj série z 0:2 na 3:2 ve svůj prospěch. Jako třetí se umístil Kryštof Lebl. Nejlepším juniorem se stal Michal Kobrle, nejlepším hráčem do 15-ti let Jakub Matýsek, nejlepší ženou pak Aneta Pohořalá.  Všem vítězům blahopřejeme!

Kompletní výsledky naleznete zde.

Fotografie z turnaje naleznete v naší fotogalerii nebo zde.

Klub THC Teplýšovice děkuje obci Teplýšovice za zapůjčení sokolovny, Jirkovi Pessrovi a kapele LemRoucha za zapůjčení hudební aparatury a všem, kdo pomohli s pořádáním turnaje. Rovněž děkuje i samotným hráčům za to, že i oni sami svým přístupem přispěli k pohodovému průběhu turnaje.

Druhé kolo Českého poháru se bude konat 15. 10. 2016 v Plzni. V Teplýšovicích se na vás budeme těšit zase příští rok v září!