Č. A. S. G.

V České republice sdružuje hráče stolního hokeje Česká asociace Stiga Game, z.s. (Č.A.S.G.). Jde o spolek registrovaný pod IČ 453 32 819.

Česká asociace stála v červnu roku 2005 u zrodu Mezinárodní federace stolního hokeje ITHF. Členem ITHF je nyní šestnáct národních asociací stolního hokeje. Mezinárodní federace pořádá mistrovství světa, mistrovství Evropy a roční seriál turnajů World Table Hockey Tour

Předseda Martin Ženíšek
Tajemník Jiří Chylík
Hospodář Stanislav Kraus
Člen výboru Miroslav Černoch
Člen výboru Pavel Plešák

Kontaktní mail Asociace je stiga@stolnihokej.cz, korespondenční adresa je Západní 3, 323 27 Plzeň.

Asociace pořádá již od roku 1991 každoroční seriál turnajů – Český pohár. Turnaje Českého poháru jsou otevřeny všem zájemcům – tedy i nečlenům Asociace. Termíny a výsledky turnajů naleznete na stránce věnované Českému poháru. Na základě výsledků na turnajích Českého poháru jmenuje Asociace reprezentanty ČR pro účast na mistrovství světa a mistrovství Evropy.

Každá sezóna je zakončena mistrovstvím republiky – turnajem, na kterém se vedle soutěže jednotlivců (účastníci se musí kvalifikovat na turnajích Českého poháru), konají i turnaje žen, juniorů, veteránů a také pětičlenných družstev. Přehled všech mistrovství republiky najdete také na stránce Českého poháru.

Česká asociace Stiga Game do svých řad ráda přivítá nové hráče – zájemce o stolní hokej a také další kluby provozující stolní hokej. Informace vám ochotně podá kterýkoliv člen výboru.

Více informací naleznete na: http://www.trefik.cz/stiga/asociace.htm

Č. A. S. G. lze také sledovat na Facebooku,  Instagramu nebo na Youtube.